Sobota, Luty 2, 2019, 08:13 | Brak komentarzy »

Nasza sekcja ma już za sobą trzy lata działalności. W tym okresie zorganizowaliśmy kilkadziesiąt turniejów, włącznie z imprezami rangi Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Wielkopolski. Tenisa w klubie trenuje ponad setka dzieci (i młodzieży), z czego część uczestniczy w zajęciach bezpłatnych (w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa). Na listach rankingowych Polskiego Związku Tenisowego klasyfikowanych jest aktualnie 28 reprezentantów i reprezentantek Kaliskiego Klubu Sportowego, z czego czwórka znajduje w się w Top 50.


 


Poniedziałek, Listopad 26, 2018, 08:38 | Brak komentarzy »

Za nami jedenasty już turniej rankingowy Polskiego Związku Tenisowego, organizowany przez nasz klub. Tym razem w hali tenisowej PWSZ rywalizowały skrzatki. Po tytuł sięgnęła reprezentantka Sopot Tenis Klub – Inka Wawrzkiewicz.


Czwartek, Listopad 22, 2018, 08:39 | Brak komentarzy »

Dziewiętnaście zawodniczek, z pięciu województw, przystąpi w sobotę do rywalizacji w rankingowym turnieju Polskiego Związku Tenisowego w Kaliszu.


Wtorek, Wrzesień 25, 2018, 08:45 | Brak komentarzy »

W dniach 22-23 września rozegrana została trzecia edycja naszego „flagowego” turnieju – Metalplast Cup. Było to zarazem zwieńczenie sezonu na kortach otwartych. Miano niepokonanego w tej imprezie zachował Mikołaj Biedermann, który trzeci raz sięgnął po tytuł. Udany debiut w Kaliszu zanotowała zaś Julia Daroszewska.

 


Czwartek, Wrzesień 6, 2018, 07:33 | Brak komentarzy »

We wtorek, 11 września o godzinie 17, serdecznie zapraszamy na Korty Marsowe, na testy naborowe do Narodowe Programu Upowszechniania Tenisa. Będą to testy sprawnościowe i są one skierowany dla dzieci z roczników 2012-2010. Spośród wszystkich dzieci wyselekcjonujemy grupę, która będzie mogła wziąć udział w bezpłatnych zajęciach tenisowych, dwa razy w tygodniu.

 (c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone