Czwartek, Wrzesień 6, 2018, 07:33

We wtorek, 11 września o godzinie 17, serdecznie zapraszamy na Korty Marsowe, na testy naborowe do Narodowe Programu Upowszechniania Tenisa. Będą to testy sprawnościowe i są one skierowany dla dzieci z roczników 2012-2010. Spośród wszystkich dzieci wyselekcjonujemy grupę, która będzie mogła wziąć udział w bezpłatnych zajęciach tenisowych, dwa razy w tygodniu.

 

Pozostałe dzieci będą miały oczywiście także możliwość kontynuowania przygody z tenisem w klubie. Zapisy do testów przyjmujemy pod numerem telefonu 608 490 487 lub mailowo (jacek.pietrzak@kkskalisz.pl).

We wtorek na Korty Marsowe zapraszamy jednak nie tylko dzieci z roczników 2012-2010, ale także te starsze jak i młodsze. Wszystko za sprawą naszego gościa specjalnego, którym będzie Michał Filipiak!

Michał Filipiak to trener tenisa, organizator wielu imprez tenisowych dla dzieci, twórca serii książek o przygodach redaktora Marchewki. W swoich opowiadaniach promuje aktywny tryb życia oraz uniwersalne wartości, takie jak uczciwość, odpowiedzialność, czy pracowitość.

Kilka tygodni temu ukazała się najnowsza książka Filipiaka „Fredzio Jakotaki i świat tenisowych wartości Mariusza Fyrstenberga".

To zabawna opowieść o dziesięcioletnim chłopcu, który w magicznych okolicznościach zostaje obdarzony niesamowitym talentem i rozpoczyna drogę do realizacji swojego największego marzenia – zostania profesjonalnym tenisistą. Książka zawiera ciekawe fakty biograficzne z kariery jednego z najlepszych polskich tenisistów w historii – Mariusza Fyrstenberga.

Podczas interaktywnego spotkania Michał wprowadzi dzieci do Magicznego Świata Tenisa pełnego ożywionych piłek. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autora. Pełna oferta jego produktów dostępna jest na stronie www.redaktormarchewka.pl.


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe

(c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone